Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowicza w Sulmierzycach

OFERTY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Drodzy Ósmoklasiści!

Zapraszamy do zapoznania z ofertą szkół ponadpodstawowych na rok 2021/2022:

Powiat Krotoszyński opublikował Vademecum edukacyjne 2021/2022, w którym przedstawiona jest pełna oferta edukacyjna publicznych szkół ponadpodstawowych. Warto przejrzeć i przeczytać tę publikację (w plikach do pobrania) przed dokonaniem ważnego wyboru swojej dalszej edukacji. Ciekawe kierunki, zawody w najlepszych szkołach w naszym powiecie.

Rekrutacja kandydatów na rok szkolny 2021/2022 do ogólnodostępnych szkół ponadpodstawowych dla młodzieży prowadzonych przez Powiat Krotoszyński odbywa się systemem elektronicznym Vulcan.

Rejestracja kandydatów w systemie, wybór preferencji i składanie podań wraz z dokumentami w szkołach pierwszego wyboru od 17.05.2021 do 21.06.2021 r. godz. 15.00 na stronie: https://powiatkrotoszynski.edu.com.pl

Więcej informacji znajdziecie na facebook’u oraz na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych, których adresy są zamieszczone w Vademecum.

plakat

Zasady rekrutacji do LO  w Krotoszynie w plikach do pobrania (poniżej)

info

Ulotka informacyjna ZSP 2 Krotoszyn w większym formacie - w plikach do pobrania (poniżej)