Imieniny:

Dalidy, Juliusza

LISTOPADOWE SUKCESY NASZYCH SZACHISTEK

Jesteś tu: » Strona główna » NASZE SUKCESY » LISTOPADOWE SUKCESY NASZYCH SZACHISTEK

Nasze szkolne szachistki przyzwyczaiły nas już do swoich sukcesów na licznych turniejach, w których biorą udział. W listopadzie zajęły medalowe lokaty podczas trzech kolejnych zawodów.

rys

17 listopada br. Zuzanna Zielezińska zajęła III miejsce w grupie juniorów w VI Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy.

fot

22 listopada br. Natalia Grzona wywalczyła III miejsce w III Turnieju Szachowym w Smolicach.

fot

24 listopada br. w organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Odolanowie II Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Zuzanna Zielezińska zdobyła dwa trofea - zajmując II miejsce w grupie juniorek oraz III w grupie open kobiet.