• Odwiedziło nas: 1178367 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

październik/listopad

Jesteś tu: » Strona główna » AKTUALNOŚCI » październik/listopad

We wtorek - 13 listopada br. odbył się ostatni wyjazd uczniów klas II i III SP na basen "WODNIK" w Krotoszynie w ramach programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać" 2018.

 

fot

czytaj więcej

W czwartek – 8 listopada br. zakończył się pierwszy - powiatowy etap plebiscytu „Nauczyciel na medal”, do którego zgłoszone zostały nauczycielki z naszej szkoły – pani Sylwia Miziołkiewicz i pani Marta Nowak. 

plakat

czytaj więcej

W dniu 27 października 2018 r. w Krośnicach nasi uczniowie: Zuzanna Zielezińska, Natalia Grzona, Izabela Trawińska, Julia Jaworska, Paweł Grzona oraz Hubert Baraniuk rywalizowali w Otwartym Turnieju Szachowym „O Puchar Doliny Baryczy".


fot


czytaj więcej

W dniach 26-27 października br. 7-osobowa ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików i Młodziczek w zapasach stylu wolnym w Miliczu.

 

fot

czytaj więcej

W czwartek – 25 października br. 18-osobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w II Baszkowskim Biegu „Przekraczamy Granice”. Zawody zorganizowała Szkoła Podstawowa z Baszkowa pod patronatem Burmistrza Miasta Zduny, a udział wzięło w nich ponad 100 biegaczy ze szkół podstawowych z: Baszkowa, Cieszkowa, Kuklinowa, Sulmierzyc, Sułowa i Zdun.


fot


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl