• Odwiedziło nas: 1178322 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

wrzesień

Jesteś tu: » Strona główna » AKTUALNOŚCI » wrzesień

W piątek – 28 września br. nasza szkoła włączyła się w obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcję pod hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” przygotowały i z pomocą uczniów klas III gimnazjum przeprowadziły nauczycielki matematyki – panie: Jowita Koczorowska – Ossowska, Anna Harych i Roksana Marcinkowska.

 

fot

czytaj więcej

W dniach od 27 do 30 września br. gościła w Sulmierzycach delegacja z węgierskiej gminy Balatonfenyvesh oraz ukraińskiej wsi Ułanów. Celem pobytu była realizacja rozpoczętej w 2006 roku współpracy polsko – węgierskiej miast partnerskich oraz podpisanie umowy z Ukraińską wsią Ułanów.

 

fot

czytaj więcej

We wtorek – 11 września br. odbył się pierwszy wyjazd na krytą pływalnię „WODNIK” do Krotoszyna dla uczniów z klas II i III SP w ramach programu „Umiem pływać”.

 

fot

czytaj więcej

W dniu 16 września br. czteroosobowa ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wystartowała w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sumo w miejscowości Kobylin. W imprezie wzięło udział 150 zawodniczek i zawodników z całej Polski.


fot


czytaj więcej

W poniedziałek, 3 września br. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach zainaugurowali rok szkolny 2018/2019.


fot


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl