• Odwiedziło nas: 1151228 osób
  • Do końca roku: 44 dni
  • Do wakacji: 221 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2018-11-17

Imieniny:

Grzegorza, Salomei

wrzesień

Jesteś tu: » Strona główna » AKTUALNOŚCI » wrzesień

W sobotę, 29 września br. w Nowym Zamku, odbył się Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Sołtysa. W zawodach wzięło udział 41 uczestników z 5 szkół podstawowych: Krotoszyna, Milicza, Sycowa, Wrocławia, Wziąchowa Wielkiego i Sulmierzyc. Naszą szkołę reprezentowali : Zuzanna Zielezińska, Natalia Grzona, Paweł Grzona, Hubert Baraniuk, Izabela Trawińska i Antoni Szymanowski.


fot


czytaj więcej

W dniach 28 - 29 września br. ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wystartowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w zapasach stylu wolnym w miejscowości Białogard w województwie zachodniopomorskim.


fot


czytaj więcej

W piątek – 28 września br. nasza szkoła włączyła się w obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcję pod hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” przygotowały i z pomocą uczniów klas III gimnazjum przeprowadziły nauczycielki matematyki – panie: Jowita Koczorowska – Ossowska, Anna Harych i Roksana Marcinkowska.

 

fot

czytaj więcej

W dniu 16 września br. czteroosobowa ekipa „Olimpijczyka” Sulmierzyce wystartowała w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sumo w miejscowości Kobylin. W imprezie wzięło udział 150 zawodniczek i zawodników z całej Polski.


fot


czytaj więcej

W poniedziałek, 3 września br. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach zainaugurowali rok szkolny 2018/2019.


fot


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl