• Odwiedziło nas: 1178320 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

kwiecień/maj

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » kwiecień/maj

W sobotę – 12 maja br. po raz ósmy odbyła się miejska impreza biegowa pod hasłem: „SULMIERZYCE NA START!”, zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Sulmierczyk” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Pana Dariusza Dębickiego oraz Pani Beaty Koprowskiej – Dyrektor SP.

fot


czytaj więcej

Wielkim sukcesem zakończył się start zawodniczek UKS Shodan Sulmierzyce: Matyldy Ozgi, Klaudii Swat oraz sióstr - Zofii i Nadii Duczmal w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w karate olimpijskim WKF, rozegranych w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego ,,Wielkopolska".


fot


czytaj więcej

W dniu 4 maja br.  odbył się VIII Międzynarodowy  Turniej Zapaśniczy  w grupie kadeta, młodzika oraz dzieci w Pieszycach w województwie dolnośląskim. W zawodach uczestniczyło 19 klubów oraz 187 zawodników z kraju oraz klub z Czech.


fot


czytaj więcej

2 maja br. na płycie głównej Hali Sportowej w Krośnicach o godz. 10:00 rozegrany został Majówkowy Turniej Szachowy „ O Puchar Wójta Gminy Krośnice”. W konkursie wystartowało 38 zawodników i zawodniczek w różnym wieku, w tym 6 osobowa reprezentacja naszej szkoły.


fot


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl