• Odwiedziło nas: 1178315 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

kwiecień (II)

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » kwiecień (II)

W dniach 21-30 kwietnia 2018 roku Agata Stybaniewicz z klasy IIIA gimnazjum uczestniczyła w I etapie szkolnej wymiany polsko-niemieckiej, organizowanej przez Szkołę Podstawową w Świecy a Klettgau-Gymnasium w Tiengen (Niemcy).


fot


czytaj więcej

28 kwietnia br. odbył się 24. Ogólnopolski Dragon Cup w Środzie Wielkopolskiej. Jest to jeden z najstarszych turniejów w Polsce o dużej renomie sportowej. Turniej zgromadził 31 klubów i ponad 350 zawodników. Wysoki poziom sportowy podkreślał fakt, iż ten turniej należy do grupy zawodów, z których wyłania się Kadrę Wielkopolski w Karate WKF - karate olimpijskie.


fot

 

czytaj więcej

W dniach 26 - 27 kwietnia br. chór szkolny wraz z dyrygentem - panem Mariuszem Kaźmierczakiem oraz panią Beatą Szulc i panem Piotrem Janickim przebywał na wycieczce w Toruniu. Podczas dwudniowego pobytu chórzystki zwiedziły zabytki Starego Miasta, a także odwiedziły współczesne atrakcje jak Żywe Muzeum Piernika czy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.


fot


czytaj więcej

W środę – 25 kwietnia br. uczniowie klasy VIIa – Natalia Grzona oraz Aleksander Dębicki wzięli udział w XI Powiatowej Olimpiadzie Fizycznej, zorganizowanej przez Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego oraz Burmistrza Krotoszyna.

 

fot

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl