• Odwiedziło nas: 1178246 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

wrzesień/październik

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » wrzesień/październik
  • PRÓBNA EWAKUACJA

W czwartek – 12 października br. na terenie SP odbyła się próbna ewakuacja, w której wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obecni w budynku szkoły na 3 godzinie lekcyjnej. Ćwiczenia przebiegły bez zakłóceń, a ewakuacja odbyła się sprawnie, zgodnie z opracowanymi procedurami.

rys


W czwartek, 12 października br. uczniowie kl. II pojechali na wycieczkę na Górecznik, aby wziąć udział w programie edukacyjnym ,,Leśne kapelusze”.


fot


czytaj więcej

Informujemy, iż w środę 11 października br. o godz. 11.15 zakończyła się charytatywna licytacja koszulki z podpisami reprezentacji Polski w piłce nożnej, jaką dla szkoły pozyskał nauczyciel WF - pan Hubert Wronek. 

fot

czytaj więcej

W dniach od 6 do 7 października br. Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w zapasach. Turniej odbył się w Miliczu i obejmował zawodników i zawodniczki w wieku od 12 do 14 lat.


fot


czytaj więcej

Jak co roku pod koniec września na swoje święto czekają z niecierpliwością wszyscy chłopcy. Organizatorem szkolnych obchodów Dnia Chłopca w bieżącym roku szkolnym był jak zawsze Samorząd Uczniowski, zaś klasowych – dziewczęta z poszczególnych klas.


fot

 

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl