• Odwiedziło nas: 1178236 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

listopad/grudzień

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » listopad/grudzień

W niedzielę – 10 grudnia br. grupa 18 uczniów SP wraz z panią Dyrektor Beatą Koprowską oraz nauczycielem WF – panem Hubertem Wronkiem wzięła udział w X – jubileuszowej edycji akcji Lecha Poznań „Kibicuj z klasą”. Młodzi fani futbolu kibicowali podczas meczu przyjaźni poznańskiego „Kolejorza” z Cracovią.

fot


czytaj więcej

W sobotę – 9 grudnia br. grupa uczniów z SP: Kinga Gąsior, Klaudia Grenda, Aleksandra Kurzawa, Matylda Ozga oraz Nikodem Ziental wraz z opiekunami: panią Grażyną Orzeszyńską i panem Tadeuszem Kokotem nagrała program świąteczny i program z okazji 125-lecia Chóru „Cecylia” w Radiu „Rodzina”.

 

fot

czytaj więcej

6 grudnia br. uczniowie klas III gimnazjum uczestniczyli w V Igrzyskach Wiedzy i Umiejętności w III LO w Ostrowie Wlkp.

fot


czytaj więcej

Gimnazjalistki Zuzanna Ibron oraz Daria Siewiera zostały docenione przez jury międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Jesień w mojej okolicy”. Organizatorem konkursu było Liceum Ogólnokształcące z Odolanowa i to właśnie w murach tej szkoły w środę – 6 grudnia br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

 

fot

czytaj więcej

Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce w dniu 2 grudnia br. brał udział w Wojewódzkim Turnieju w zapasach w Krośnicach. W tej Dolnośląskiej miejscowości wystartowało 94 zawodników. Zawody były podzielone na trzy grupy młodzieżowe czyli dzieci, kadeci, juniorzy. „Olimpijczyk” Sulmierzyce wystawił dziesięciu zawodników, z których wszyscy zdobyli medale.


fot


czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl