• Odwiedziło nas: 1178262 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

listopad (II)

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2017/18 » listopad (II)


Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce w dniu 25 listopada br. brał udział w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym im. Marka Gierasimowicza we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska wystartowało 105 zawodników z Polski i reprezentacji Czech. Zawody były podzielone na trzy grupy młodzieżowe czyli dzieci, młodzicy, kadeci. „Olimpijczyk” Sulmierzyce wystawił dziewięcioro zawodników w tym ośmioro zdobyło medale.

fot

 

czytaj więcej

W piątek 24 listopada br. w Bibliotece Publicznej w Krotoszynie odbył się pierwszy z pięciu zaplanowanych turniejów w ramach Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach Szybkich. W mistrzostwach startują uczniowie szkół podstawowych, urodzeni w 2004 roku i młodsi.

 

fot

czytaj więcej


Wiwat misiu łakomczuszku
Niech nie burczy ci już w brzuszku.
My życzenia ci składamy,
Byś był jak najdłużej z nami.
Miodku zawsze miej w dostatku,
Żyj nam 100 lat nasz Misiaczku!


W piątek, 24 listopada, już po raz piąty obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Adresatami byli uczniowie z klas I-III. Uroczystość została zorganizowana w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.


fot


czytaj więcej

Klub Sportowy Frontlineacademy pragnie poinformować iż 18 listopada br. na Międzynarodowych Zawodach Duko Cup 5 w Tarnowie Podgórnym, w których brało udział 300 zawodników z całej Polski i nie tylko, uczniowie Szkoły Podstawowej z Sulmierzyc wywalczyli medale w kategorii Gi (walka w kimonach) i NO GI (walka bez kimon), zajmując jednocześnie wysokie 2 miejsce w kategorii drużynowej.

fot


czytaj więcej

Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce w dniach 17-19 listopada br. brał udział w Międzynarodowym Memoriale w zapasach w Namysłowie. W tej opolskiej miejscowości wystartowało 100 zawodników z Polski i reprezentacja Ukrainy. Zawody były podzielone na trzy grupy młodzieżowe. Najlepiej spisał się zawodnik „Olimpijczyka” Sulmierzyce Igor Orlikowski zdobywając brązowy medal w kategorii 42 kilogramów. 

fot

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl