• Odwiedziło nas: 1121041 osób
  • Do końca roku: 104 dni
  • Do wakacji: 281 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Wtorek,

2018-09-18

Imieniny:

Ireny, Irminy

NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona główna » NASZE SUKCESY

Tomasz Kowalski wywalczył złoty medal, natomiast Szymon Gibasiewicz i Przemysław Wizner - brązowe medale w międzynarodowym turnieju Grand Prix Brna w zapasach w stylu wolnym, jakie odbyły się w dniach 22-23 czerwca br. w tym czeskim mieście.


fot


czytaj więcej

Reprezentacja szkoły złożona z 5- i 6-klasistów zdobyła w dniu 15 czerwca br. I miejsce w turnieju piłki nożnej halowej, rozegranym w Zdunach z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Dodatkowo kapitan drużyny - Igor Orlikowski został najlepszym zawodnikiem turnieju.


fot

 

czytaj więcej

W piątek - 15 czerwca br. CKE ogłosiła wyniki egzaminów gimnazjalnych, jakie w dniach 18-20 kwietnia br. w całym kraju pisało około 344 tysiące trzecioklasistów. Gimnazjaliści z Sulmierzyc mogą być z siebie dumni, ponieważ z uzyskanymi wynikami plasują się w ścisłej czołówce powiatu!


rys     rys

czytaj więcej

Podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Zapasach, jakie odbyły się w SDK 10 czerwca br. medale zdobyło 10 uczniów naszej szkoły, trenujących w UKS "Olimpijczyk" pod okiem trenera - pana Rafała Patalasa. Po złoto w swoich kategoriach wagowych sięgnęli: Nikola Kromarek, Zuzanna Kokot i Igor Orlikowski, po srebro - Szymon Gibasiewicz i Magdalena Machnik, natomiast po brąz - Tomasz Kowalski, Dominika Grobelna, Martyna Płonka, Gracjan Wieczorek i Julianna Adamska.

 

fot


czytaj więcej

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych gimnazjalistów w konkursie językowym "Step by Step" w Wierzbnie w dniu 22 maja br. Agata Stybaniewicz zwyciężyła w kategorii języka niemieckiego, zaś Wojtek Rychlak - w kategorii języka angielskiego. Szymon Ptak wywalczył III miejsce w języku angielskim.  

fot

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl