Imieniny:

Erwiny, Henryka

NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona główna » NASZE SUKCESY

Podczas XVIII edycji Konkursu Gier i Zabaw Matematycznych i Logicznych, zorganizowanej w dniu 12 grudnia br. przez Liceum Ogólnokształcące w Odolanowie uczeń klasy 3b gimnazjum - Łukasz Janicki wywalczył indywidualnie III miejsce. Również zespołowo reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dagmara Dajczer (3a gim), Aleksander Dębicki (VIIIb SP), Łukasz Janicki zajęła III miejsce.

fot

Zuzanna Zielezińska zajęła II miejsce, a Natalia Grzona - III w Turnieju Szachowym im. Stanisława Anczyka, który odbył się sali wiejskiej w Gądkowicach, w sobotę 8 grudnia br.

fot

Z dumą i radością informujemy, iż nasza szkoła znalazła się w grupie 13 szkół, które zwyciężyły w głosowaniu w ramach programu "Szkoła Małego Inżyniera"Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców, a także wielu przyjaciół szkoły - przez niespełna dwa tygodnie - udało nam się zgromadzić aż 11.084 głosy i zająć 12 miejsce wśród 132 szkół z terenu całej Wielkopolski!

rys

Aż 6 medali - 3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe przywieźli z Turnieju Zapaśniczego w Plewiskach zapaśnicy UKS "Olimpijczyk". Zawody o Puchar Dyrektora tamtejszej SP 1 odbyły się 24 listopada br.

fot

Nasze szkolne szachistki przyzwyczaiły nas już do swoich sukcesów na licznych turniejach, w których biorą udział. W listopadzie zajęły medalowe lokaty podczas trzech kolejnych zawodów.