Imieniny:

Anatola, Edyty

NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona główna » NASZE SUKCESY

Zuzanna Zielezińska - uczennica klasy VIIa SP zajęła I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 14 podczas VII Turnieju Szachowego o Szablę Józefa Piłsudzkiego, jaki odbył się w sobotę - 11 listopada br. w Świdnicy.

fot

Dużym sukcesem zakończył się udział reprezentacji SP w I Baszkowskim Biegu - Przekraczamy Granice, jaki odbył się w dniu 26 października br. w podkrotoszyńskim Baszkowie. W biegu na dystansie 1 kilometra w swoich kategoriach wiekowych tryumfowali: Sandra Marszałkiewicz z klasy VIIb oraz Igor Orlikowski z klasy Va. Drugie miejsce przy boku koleżanki z klasy wywalczyła natomiast Gilena Gibasiewicz.

fot

Reprezentacja SP w składzie: Norbert Adamczak, Kacper Chwedczuk, Kamil Kokot, Oliver Migaj (bramkarz), Igor Orlikowski (kapitan), Patryk Paluszkiewicz i Przemysław Wizner wywalczyła III miejsce w rozegranych w dniu 27 października br. w Krotoszynie Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej.

fot

Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła I miejsce podczas XI Turnieju Piłkarskiego Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP w Sulmierzycach, rozegranego w piątek - 29 września br.