• Odwiedziło nas: 1150779 osób
  • Do końca roku: 44 dni
  • Do wakacji: 221 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2018-11-17

Imieniny:

Grzegorza, Salomei

NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona główna » NASZE SUKCESY

Informujemy, że uczennice klasy VIa: Anna Kawczyńska i Matylda Ozga wywalczyły III miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Magia Tańca", jaki odbył się 28 października br. w Ostrowie Wlkp.


fot


czytaj więcej

W dniu 27 października 2018 r. w Krośnicach nasze ucznice: Zuzanna Zielezińska i Natalia Grzona stanęły na podium podczas Otwartego Turnieju Szachowego „O Puchar Doliny Baryczy”.


fot


czytaj więcej

Szymon Gibasiewicz - uczeń klasy VIa, a jednocześnie zapaśnik UKS "Olimpijczyk" wywalczył III miejsce na Ogólniopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików i Młodziczek w Zapasach Styl Wolny, jaki odbył się w dniach 26-27 października br. w Miliczu.


fot


czytaj więcej

Pięcioro uczniów naszej szkoły - Gilena, Kinga i Szymon Gibasiewiczowie oraz Sandra Marszałkiewicz i Igor Orlikowski - stanęło na podium podczas II Baszkowskiego Biegu "Przekraczamy Granice". Zawody odbyły się w Baszkowie w czwartek - 25 października br.


fot


czytaj więcej

Nasza szachistka Zuzanna Zielezińska kolejny raz w czołówce! Podczas szachowego turnieju JESIEŃ 2018, jaki rozegrano w Gądkowicach w niedzielę – 14 października br. zdobyła II miejsce w grupie dziewcząt.

 

fot

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl