• Odwiedziło nas: 1150777 osób
  • Do końca roku: 44 dni
  • Do wakacji: 221 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2018-11-17

Imieniny:

Grzegorza, Salomei

maj/czerwiec

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » maj/czerwiec

10 czerwca br. w Sulmierzyckim Domu Kultury odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego dzieci i młodzików w zapasach stylu wolnym.


1


czytaj więcej

Dnia 3 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Publicznych w Sulmierzycach odbył się II Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Miasta Sulmierzyce. 


1


czytaj więcej

Wiosną klasa I SP wraz z wychowwaczynią – panią Sylwią Miziołkiewicz przystąpiła do realizacji programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii”. Celem programu jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców.

 

1

czytaj więcej


Podczas szkolnego festynu w sobotę – 27 maja br. zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpijczyk” demonstrowali swoje umiejętności gimnastyczne oraz techniczne na macie zapaśniczej.

1

 

czytaj więcej


W sobotnie popołudnie, 27 maja br. przy Sulmierzyckim Domu Kultury odbył się VII Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Pracowników Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach. Jak co roku impreza zgromadziła wielu amatorów dobrej zabawy.


1


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl