• Odwiedziło nas: 1150835 osób
  • Do końca roku: 44 dni
  • Do wakacji: 221 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2018-11-17

Imieniny:

Grzegorza, Salomei

październik (II)

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » październik (II)

W poniedziałek – 24 października br. do naszej szkoły przyjechała pani Renata Karbowiak – mama niepełnosprawnego chłopca z podostrowskich Mazur. Celem wizyty był odbiór zebranych przez uczniów ZSP nakrętek.

 

1

czytaj więcej

W sobotę 22 października br. w Gądkowicach został rozegrany Turniej Szachowy im. Stanisława Anczyka. Zawody szachowe zostały zorganizowane dla dzieci. Rozgrywki prowadzone były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na partię dla zawodnika. Prowadzona była osobna klasyfikacja dziewcząt i chłopców. Turniej cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród młodych adeptów gry królewskiej. W zawodach łącznie udział wzięło 29 dzieci w różnym wieku (przedszkolaki, SP i gimnazjum). Do Gądkowic przyjechały dzieci z Milicza, Krośnic, Sulmierzyc, Wziąchowa Wielkiego oraz Gądkowic.


1


czytaj więcej

Kolejna zawodniczka karate z Sulmierzyc (lata wcześniejsze: Kacper Wysocki, Mateusz Chwedczuk i Zosia Duczmal) wywalczyła medal Mistrzostw Europy w Karate. Matylda Ozga we włoskim Montichiari wywalczyła Brązowy Medal w Kata indywidualnym. W swej konkurencji musiała walczyć z 50-tką przeciwniczek i pięknie zakończyła swe zmagania stając na upragnionym podium.


1


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl