• Odwiedziło nas: 1178332 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

wrzesień/październik

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » wrzesień/październik

W dniach 5-9 października 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach uczestniczyli w specjalnym projekcie edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy – Program Euro Week – Szkoła Liderów.

 

1

czytaj więcej

W piątek - 30 września br., jak co roku obchodziliśmy Dzień Chłopca. Organizatorem szkolnych obchodów tego święta był jak zawsze Samorząd Uczniowski, zaś klasowych – dziewczęta z poszczególnych klas.

1


czytaj więcej

Męska reprezentacja SP w składzie: Miłosz Adamczak, Szymon Gibasiewicz, Paweł Grzona, Mikołaj Matyba, Szymon Moś, Igor Orlikowski, Patryk Paluszkiewicz i Przemysław Wizner wywalczyła Wicemistrzostwo Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, podczas zawodów rozegranych na krotoszyńskim stadionie w czwartek - 29 września br. Dziewczęta w swojej kategorii były czwarte.

 

fot1


czytaj więcej

W środę – 21 września br. 31 uczniów klas piątych SP wraz z wychowawczyniami – paniami: Małgorzatą Dułaj i Agnieszką Rudnicką oraz nauczycielem historii – panem Sławomirem Tanasiem, wyjechało na wycieczkę do Biskupina i Wenecji.


1

czytaj więcej

50 uczniów ZSP z klas IIISP uczestniczy w bieżącym roku szkolnym w programie „Umiem pływać”. Pierwszy wyjazd na zajęcia na krotoszyńską krytą pływalnię „WODNIK” odbył się we wtorek – 13 września br. 

1

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl