• Odwiedziło nas: 1178318 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

wrzesień

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2016/17 » wrzesień

W sobotę – 10 września br. w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Województwa młodzików i dzieci w zapasach. Klub „Olimpijczyk” Sulmierzyce wywalczył cztery medale.

 

FOT

czytaj więcej

W sobotę, 10 września br. 45 uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach uczestniczyło w wycieczce krajoznawczej do Giecza, Gniezna i Kruszwicy. To był już trzeci wyjazd na Szlak Piastowski, jaki dla najmłodszych zorganizowała sulmierzycka Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przed dwoma laty odwiedzono bowiem Biskupin i Wenecję, a w ubiegłym roku - Lednicę i Dziekanowice.

 

1

czytaj więcej

Podczas wakacji w ZSP trwał remont sali komputerowej, dzięki któremu stworzono wymarzone warunki do nauki zajęć komputerowych i informatyki.


1


czytaj więcej

W piątkowy wieczór – 2 września br. w parku przy SDK odbyło się czytanie fragmentów powieści Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”. Tę lokalną imprezę, wpisującą się w Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, zorganizowały: Sulmierzycki Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum Regionalne w Sulmierzycach.

 

1

czytaj więcej

W czwartek, 1 września br. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach zainaugurowali rok szkolny 2016/2017.


1


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl