• Odwiedziło nas: 1178337 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

maj

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » maj

W sobotnie popołudnie, 21 maja br. przy Sulmierzyckim Domu Kultury odbył się VI Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Pracowników Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach. Jak co roku impreza zgromadziła wielu amatorów dobrej zabawy.


fot


czytaj więcej

21 maja 2016 roku w Ośrodku Jeździeckim LBN Huta koło Odolanowa odbyły się otwarte zawody hippiczne. Do zawodów zgłosili się uczestnicy reprezentujący ośrodki jeździeckie: Stajnia Trzcieliny, ośrodek Borowianka z Ostrowa Wlkp. oraz osoby niezrzeszone. Gospodarzami byli jeźdźcy i amazonki z LBN Huta. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: cavaletti (pokonywanie przeszkód) oraz skoki przez przeszkody. Zawody odbywały się bez podziału na kategorie wiekowe dosiadających konie. W kategorii cavaletti wystartowało 14 amazonek i jeźdźców. Uczennica klasy Ia gimnazjum, Agata Stybaniewicz, zajęła dosiadając Wisłoka, II miejsce w kategorii cavaletti.

 

1

czytaj więcej

Dnia 18 maja br. uczniowie klasy Va i Vb wraz z wychowawczyniami: panią Moniką Ignasiak i panią Marleną Wodą oraz bibliotekarzem panem Tadeuszem Kokotem udali się na wycieczkę krajoznwaczo- turystyczną  do Kłodawy. Celem wyjazdu było zwiedzanie kopalni soli „Kłodawa”.


1


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl