• Odwiedziło nas: 1178356 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

maj/czerwiec

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » maj/czerwiec

W maju 2016 roku ZSP wziął udział w projekcie organizacji AIESEC KidSPEAK, „Education”. W myśl programu, w dniach od 29 V- 3 VI 2016, podczas Tygodnia Języków Obcych odbyły się warsztaty językowe z udziałem wolontariuszy: Sany z Iranu i Hortona z Hongkongu.


1

 

czytaj więcej

W środę, 1 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów ZSP nie lada niespodziankę. Na lekcje do klas, z dziennikiem pod pachą wyruszyli… uczniowie, by pod czujnym okiem „właściwych” nauczycieli, przeprowadzić zajęcia dla swoich koleżanek i kolegów.


1

 

czytaj więcej

31 maja br. roku uczniowie Naszej szkoły mieli okazję, by spojrzeć na chemiczny świat z tej bardziej praktycznej, profesjonalnej strony. W tym dniu sala chemiczno - fizyczna zamieniła się w salę laboratoryjną z prawdziwego zdarzenia. Szkolne ławki stały się profesjonalnymi stołami laboratoryjnymi, zwykłe klamerki - profesjonalnym statywem i łapą, podgrzewacze do świeczek - profesjonalnymi palnikami, ba - nawet zwykły, papierowy ręcznik awansował na profesjonalną szmatkę laboratoryjną.

fot

 

czytaj więcej


W dniach od 23 do 25 maja br. na terenie ZSP odbywały się Szkolne Dni Zdrowia. Akcję zorganizowały: Szkolny Zespół Profilaktyki i Szkolny Zespół Wychowawczy, a wszelkie działania nadzorowały koordynatorki w/w zespołów: pani Agnieszka Rudnicka i pani Teresa Konieczna.


1

czytaj więcej

W miesiącu maju uczniowie ZSP pod opieką nauczycielki języka angielskiego - pani Anity Poprawy, uczestniczyli w dwóch konkursach językowych.

 

fot

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl