• Odwiedziło nas: 1150855 osób
  • Do końca roku: 44 dni
  • Do wakacji: 221 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2018-11-17

Imieniny:

Grzegorza, Salomei

luty/marzec

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » luty/marzec

W czwartek, 10 marca br. uczniowie klasy III gimnazjum wraz z paniami: Dyrektor Beatą Koprowską, Wicedyrektor Jowitą Koczorowską - Ossowską i wychowawczynią Marzanną Stawowy oraz panem Sławomirem Tanasiem uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych i Targach Pracy w Krotoszynie. 

1

czytaj więcej

3 marca 2016 roku odbyła się X Jubileuszowa Edycja Konkursu Ortograficznego dla Gimnazjalistów o Pióro Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Odolanowie, w której udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum. W skład drużyny weszli: Gabriela Paulińska z klasy I b, Kacper Brylewski z klasy II oraz Kacper Wieczorek z klasy III. Opiekunem a zarazem członkiem komisji oceniającej zmagania uczniów była polonistka - pani Monika Ignasiak.

 

1

czytaj więcej

W czwartek – 25 lutego br. członkinie kółka teatralnego: Zofia Duczmal, Kinga Gąsior, Klaudia Grenda, Anna Kawczyńska, Aleksandra Kurzawa oraz Matylda Ozga wraz z opiekunem – panem Tadeuszem Kokotem uczestniczyły w nagraniu słuchowiska w Radiu Rodzina Diecezji Kaliskiej.


1

 

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl