• Odwiedziło nas: 1178293 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

grudzień/styczeń

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » grudzień/styczeń

W środę 6 stycznia br. w Święto Trzech Króli chórzystki z ZSP uczestniczyły w dorocznym charytatywnym koncercie, jaki odbył się w kościele parafialnym po mszy św. o godzinie 10.00.  


1


czytaj więcej

Jak co roku przed rozpoczęciem zimowej przerwy świątecznej, w ZSP zapachniało świętami.


1


czytaj więcej

 

Jednym z magicznych elementów Bożonarodzeniowych Świąt jest szopka, przedstawiająca wnętrze stajenki betlejemskiej. Czy to maleńkie, nieruchome szopki tworzone rękami dziecka, czy też ogromne, naturalnych rozmiarów figury - szopki bożonarodzeniowe od zawsze przykuwają nasze spojrzenia, budząc tym samym ciepłe i miłe reakcje.


Miło nam poinformować, że są już znani laureaci tegorocznego konkursu dla klas I-III SP na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.


1


czytaj więcej


Już po raz kolejny uczniowie ZSP w Sulmierzycach przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Tegoroczna zbiórka „groszaków” potrwa do przerwy świątecznej.


1


czytaj więcej

W czwartek – 17 grudnia br. piłkarska reprezentacja ze szkoły podstawowej wraz z trenerem – panem Piotrem Janickim wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Zdunach.

 

1

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl