• Odwiedziło nas: 1178294 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

październik

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » październik

Wielka tragedia spotkała rodzinę naszej uczennicy Stefanii Wiśniewskiej i jej brata Rafała – tegorocznego absolwenta ZSP, których dom ucierpiał w wyniku pożaru w dniu 21 października br. Szkoła nie pozostała obojętna wobec tego dramatu. Już następnego dnia ruszyła akcja pomocy Poszkodowanym. 

1

czytaj więcej

Już szósty raz uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zaprezentowali swoje zdolności muzyczne podczas Powiatowego Konkursu Piosenki „Ty pokazałeś nam drogę”. Impreza odbyła się w poniedziałek, 19 października br. w sali krotoszyńskiego kina „Przedwiośnie”. W konkursie wystąpiła nasza uczennica Magdalena Wosiek, która wyśpiewała II miejsce.

 

fot

czytaj więcej

W środę - 14 października br. swoje doroczne święto obchodzili wszyscy nauczyciele. Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się tradycyjnie w Sulmierzyckim Domu Kultury.


1


czytaj więcej

Jakie tajemnice kryje las? Kto zasadził drzewa w lesie? Jakie zwierzęta żyją w lesie? Co to są warstwy lasu? Co to jest pomnik przyrody? Na te i wiele innych pytań udzielił bardzo wyczerpujących odpowiedzi gość, który zawitał na zajęcia do klasy 2b w środę 7. października br.


fot1


czytaj więcej

W dniach od 1 do 8 października br. gimnazjaliści z klasy II ZSP: Weronika Banasiewicz, Kacper Błaszczyk, Tomasz Breier, Kacper Brylewski, Katarzyna Stryjak i Wiktoria Wojczuk uczestniczyli w projekcie "Polsko-ukraińska młodzieżowa akademia samorządności 2015" w Gnieźnie.


1


czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl