• Odwiedziło nas: 1178263 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni

63-750 Sulmierzyce

ul. Szkolna 2

Tel.: (62) 722-32-09

Email: zespolszkol@wp.pl

Sobota,

2019-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka

wrzesień/październik

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum - 2015/16 » wrzesień/październik

Informujemy, iż reprezentacja ZSP zajęła IV miejsce podczas Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii szkół podstawowych. Zawody odbyły się we wtorek, 6 października br. na krotoszyńskim stadionie.

 

fot

czytaj więcej

 

W środę - 30 września br., jak co roku obchodziliśmy Dzień Chłopca. Organizatorem szkolnych obchodów tego święta był jak zawsze Samorząd Uczniowski, zaś klasowych – dziewczęta z poszczególnych klas.


1


czytaj więcej
  • PRÓBNA EWAKUACJA

We wtorek – 29 września br. na terenie ZSP odbyła się próbna ewakuacja, w której wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obecni w budynku szkoły na 3 godzinie lekcyjnej. Ćwiczenia przebiegły bez zakłóceń, a ewakuacja odbyła się sprawnie, zgodnie z opracowanymi procedurami.

1


 

W poniedziałek – 28 września br. na sulmierzyckim Orliku rozegrano IX Turniej Piłkarski Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach.


fot1


czytaj więcej


25 września br. obchodziliśmy V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

1

czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl