Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowicza w Sulmierzycach

EuroWeek

rys


Ogólnopolski Obóz Szkoleniowy dla uczniów szkół wraz z opiekunami


„Staramy się dotrzeć do najzdolniejszej młodzieży i rozwinąć najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.”


Program EuroWeek - Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.


Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek. Każdy uczestnik szkolenia ma możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczących przez Fundację EuroWeek.


Uczniowie maja możliwość kontaktu z wolontariuszami z Wielkiej Brytanii, Francji, Filipin, Niemiec, Austrii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Turcji, Ugandy, Peru, Urugwaju.


Każdy z uczestników otrzymuje Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia -„EuroWeek-Szkoła Liderów”.Więcej o udziale naszej szkoły w Programie EuroWeek dowiesz się wchodząc w poniższe linki:


EUROWEEK 2018


EUROWEEK 2017


EUROWEEK 2016


EUROWEEK 2015